Siemens

Telefony Siemens

OpenStage HFA

OpenStage (HFA) je úplně nová generace IP koncových zařízení s protokolem CorNet IP pro otevřenou a jednotnou komunikaci, určená pro IP komunikační systémy HiPath 2000/3000/4000.

OpenStage SIP

OpenStage (SIP) je úplně nová generace IP koncových zařízení s protokolem SIP pro otevřenou a jednotnou komunikaci, určená především pro IP komunikační systémy HiPath 8000. Tato elegantní zařízení přinášejí intuitivní a komfortní uživatelské prostředí s inovačními funkcemi.

OpenStage T

OpenStage (T) je úplně nová generace digitálních systémových telefonů pro otevřenou a jednotnou komunikaci s IP komunikačními systémy HiPath 3000/4000. Tato řada nabízí stejný komfort jako HFA nebo SIP. OpenStage T představuje mj. nejnovější vývoj v oblasti zvuku a zajišťuje tím velmi dobrou kvalitu hlasu ve sluchátku a v režimu hlasitého telefonování (konstrukcí sluchátka, použitým reproduktorem, rozměry krytu). Do všech modelů je zabudován vysoce kvalitní reproduktor jako standardní vybavení.

Optipoint 500

Kompletní řada TDM digitálních telefonů pro komunikační systémy HiPath 3000 a 4000.

Optipoint 600

Konvergovaný telefon optiPoint 600 office umožňuje uživateli absolutní flexibilitu ohledně volby sítě nebo komunikačního protokolu. Podporuje jak přenos hlasu prostřednictvím datových sítí (Voice over IP), tak i přenos v sítích se spojováním okruhů (TDM) a pro obě varianty zajišťuje přístup k funkcím.

Optipoint 410

OptiPoint 410 je nová řada IP telefonů pro IP komunikační systémy HiPath 2000 / 3000 / 4000 / 5000, která zahrnuje přístroje od nejjednoduššího typu optiPoint 410 entry pro základní telefonní funkce až k optiPoint 410 advance s aplikačním modulem pro náročné a často telefonující uživatele. optiPoint adaptéry a moduly umožňují úplné přizpůsobení požadavkům Vašeho pracoviště.