Siemens

Telefonní ústředny

HiPath OpenOffice ME

HiPath OpenOffice ME (HOOME) je integrovaný IP systém pro malé a střední podniky do 150 uživatelů. Kombinuje standardní hlasové funkce s IP telefonií a pro každého uživatele nabízí výhody sjednocené komunikace hlasu, faxu a el. zpráv spolu s okamžitými zprávami (instant messaging).

OpenScape Business

OpenScape Business V2.0 je IP konvergovaný systém pro malé a střední podniky. Nabízí prověřenou distribuovanou komunikační infrastrukturu a kombinuje spolehlivost hlasových systémů s výhodami komunikace založené na IP protokolu.Systémy HiPath 3000 V8 mohou být navzájem propojeny jak přes pevné digitální spoje, tak přes datové linky pomocí protokolu TCP/IP.HiPath 3000 je připraven pro spolupráci s novými poskytovateli služeb prostřednictvím SIP protokolu nebo SIP telefony a klienty.

OpenScape 4000

OpenScape 4000 V7.0 je nový IP komunikační systém pro střední a velké podniky, který umožňuje zákazníkům využití všech výhod IP komunikace, aniž by se při tom museli vzdávat množství funkcí a spolehlivosti tradičních řešení. HiPath IP telefonie disponuje řadou IP telefonů a aplikací, které přinášejí komfort a flexibilitu do podnikové komunikace.

OpenScape Voice

OpenScape Voice je špičkový IP komunikační systém (softswitch) založený na protokolu SIP a OS Linux. Systém podporuje běžné funkce a aplikace podnikových komunikačních systémů při garantované spolehlivosti srovnatelné se systémy pro operátory. Systém je škálovatelný od několika stovek uživatelů až po 100000 uživatelů.