Siemens

Aktuality

Digital Channel

Rádi bychom Vám představili novou možnost získání aktuálních informací o produktech společnosti Unify . Toto řešení nabízí přímý přístup k informacím přímo z našich stránek bez zdlouhavého vyhledávání. Doufáme, že bude tato řešení pro Vás přínosem a umožní Vám, rychle a efektivně vyhledat všechny potřebné informace. Tento systém si můžete vyzkoušet zde .

MDM - Cortado Corporate Server, řešení firemní mobility

V případě, že chcete mobilní zařízení spravovat hromadně, je nutné využít software pro hromadnou správu mobilních zařízení – Mobile Device Management Software (MDM). CORTADO Corporate Server nabízí efektivní správu mobilních zařízení, aplikací a dokumentů pro vaši firmu.

Revoluční podnikové řešení HiPath MobileConnect

Revoluční podnikové řešení HiPath MobileConnect Díky integraci WiFi bezdrátových sítí a GSM mobilních sítí nabízí Siemens HiPath MobileConnect jedinečné řešení v rámci podnikových komunikací. S jedním číslem, jednou hlasovou schránkou a širokou škálou funkcí pro IP telefonii budou uživatelé mobilních telefonů vždy produktivní, vždy na příjmu a jednoduše v kontaktu se svými kolegy a zákazníky.

HiPath OpenOffice ME V1 - Nový IP komunikační systém

HiPath OpenOffice ME V1 - Nový IP komunikační systém Kombinuje standardní hlasové funkce s IP telefonií a pro každého uživatele nabízí výhody sjednocené komunikace hlasu, faxu a el. zpráv spolu s okamžitými zprávami (instant messaging). Pro integraci sjednocené komunikace s dostupností jednotlivých uživatelů (prezence) je HOOME doplněn o sadu komunikačních portálů myPortal a myAttendant.

Siemens uvádí na trh novou řadu digitálních telefonů OpenStage™

Siemens uvádí na trh novou řadu digitálních telefonů OpenStage™ Společnost Siemens uvádí na trh novou řadu moderních IP telefonů OpenStage™, které jako první na trhu přinášejí otevřenou komunikační hardwarovou platformu na pracovní stůl. Tato řada SIP telefonů OpenStage získala ocenění "Produkt roku 2006" udělované magazínem Internet Telephony, uznávaným periodikem zaměřeným na komunikační technologii internetového protokolu (IP).